همه چیز درباره فروش اقساطی ساینا

خودرو ساینا یکی از تولیدات شرکت سایپا است. این خودرو از سال 95 به بازار عرضه شد و به مرور زمان محبوبیت زیادی پیدا کرد. یکی از راه هایی که شما می توانید این خودرو را تهیه کنید خرید اقساطی است. شما می توانید با استفاده از قسط بندی کردن هزینه های خود این خودرو را بخرید و به یک باره تمام پول خود را خرج نکنید. در ادامه قصد داریم اطلاعاتی درباره فروش اقساطی ساینا به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

تاریخچه خودرو ساینا

همان طور که گفته شد این خودرو در سال 95 توسط شرکت سایپا به بازار عرضه شد. این شرکت در ابتدا قصد داشت ساینا را به عنوان نسخه تکمیل شده تیبا به بازار ارائه دهد و این خودرو به عنوان جایگزینی برای خودرو تیبا در نظر گرفته شده بود. اما در عمل مسئله این گونه نبود و ساینا به مرور زمان به عنوان خودرویی با خصوصیات منحصر به فرد شناخته شد و توانست طرفداران زیادی برای خود پیدا کند. اما همگان قصد خرید این خودرو به صورت نقد را نداشتند، به همین خاطر فروش اقساطی ساینا رونق گرفت.

مشخصات ظاهری ساینا

با وجود این که این خودرو به عنوان نسخه جایگزین تیبا به بازار عرضه شده بود در ظاهر دارای تفاوت های بسیار زیادی با این خودرو بود. این خودرو چراغ و جلو پنجره ای کشیده دارد. به طوری که برخی اعتقاد دارند این مسئله موجب ایجاد چهره ای خشن و جدی در آن شده است. همچنین رینگ های این خودرو ظاهر اسپرتی دارد. استفاده از خطوط جانبی در اطراف ساینا باعث شده سرعت آن بیشتر به نظر برسد.

طراحی داخلی خودرو ساینا

کابین این خودرو دارای سایز متوسط است. نه مثل پراید خیلی کوچک می باشد و نه مانند خودروهایی مثل 405 کابین بزرگی دارد. به طوری که سرنشینان می توانند در این خودرو احساس راحتی داشته باشند. البته قطعات داخلی خودرو دارایی کیفیتی مانند سایر خودروهای شرکت سایپا از جمله پراید هستند. به عنوان مثال داشبورد، دستگیره ها و سایر قطعات استفاده شده در ساینا بسیار خشک هستند. همچنین در طراحی ماشین ساینا از صندلی های با کیفیتی استفاده نشده است و جنس نرمی ندارند. همچنین به دلیل عایق نکردن مناسب ماشین، صدای موتور به شکل شدیدی درون کابین شنیده می شود.

امکانات ارائه شده برای فروش اقساطی ساینا

شما می توانید با خرید خودرو ساینا به صورت اقساطی پس انداز های خود را به یک باره برای خرید خودرو خرج نکنید و به مرور زمان هزینه خرید این خودرو را بپردازید. شاید با خود بگویید که سودی که روی قیمت ساینا به علت استفاده از طرح  های اقساطی پرداخت می کنید به معنای ضرر است. اما باید به شما بگوییم که این تصور کاملا اشتباهی م. ماشین یکی از کالا هایی می باشد که در کشور ما  به صورت روزانه به قیمت آن افزوده می شود و کسی به دلیل خرید آن تا به حال ضرر نکرده است. بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که به مرور زمان قیمت خودروی شما افزایش پیدا می کند. به همین خاطر شما می توانید با خیال آسوده اقدام به خرید و فروش اقساطی ساینا کنید و نگران سود پرداختی آن نباشید زیرا در آخر این شما هستید که سود می برید.

مزایای خرید خودرو ساینا چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا خودرو ساینا انتخاب مناسبی برای شما است یا خیر؟ در ادامه مزایای خرید خودرو ساینا را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید به راحتی این خودرو را خریداری کنید.

·        توان فنی مناسب

بهتر است خودرو ساینا را با خودروهای هم رده خود از لحاظ توان فنی مقایسه کنید. باید دقت داشته باشید این خودرو بر اساس قیمتی که دارد دارای توان فنی منطقی و مناسبی است. شما می توانید با خرید و فروش اقساطی ساینا اتومات با صرف هزینه ای کم یک خودرو اتومات داشته باشید.

·        استفاده از کابین جا دار

بر اساس ابعاد کابین، این خودرو جزو خودروهای محسوب می شود. شما می توانید با خرید این خودرو با خانواده خود به سفرهای چند روزه بروید و اعضای خانوادتان احساس راحتی و آسودگی داشته باشند. این خودرو برای خانواده های کوچک انتخابی مناسب و جا دار است.

·        مصرف سوخت کم

در وضعیتی که قیمت بنزین هر آن ممکن است تغییر کند، مصرف سوخت پایین یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود. با فروش اقساطی ساینا شما می توانید به میزان زیادی هزینه های جانبی را کاهش دهید. با استفاده از این خودرو شما می توانید در وقت خود نیز صرفه جویی کنید و در صف های طولانی بنزین نمانید.

·        ایجاد ایمنی مطلوب

تجهیزات ایمنی استفاده شده در این خودرو نسبت به خودروهای هم رده خود یعنی پراید و تیبا ایمن تر است. شما می توانید بر اساس بودجه ای که دارید قیمت ساینا پلاس و ساینا را استعلام بگیرید و با پرداخت هزینه ای کم خودرویی ایمن داشته باشید.

شرایط فروش اقساطی خودرو ساینا

شرکت های مختلف شرایط متفاوتی برای فروش خودرو ساینا به صورت قسطی دارند. شما می توانید از طریق وب سایت خودرو ماندگار اقدام به خرید اقساطی ساینا نمایید. خرید این خودرو به صورت اقساطی دارای مزایای فراوانی است که در بالا به آن ها به صورت پراکنده اشاره کردیم. شرایط فروش اقساطی ساینا بر اساس برنامه های فروش ماهیانه ماندگار خودرو متفاوت خواهد بود و به صورت ماهانه در وب سایت اعلام خواهد شد. البته باید دقت داشته باشید که شما باید کارمند باشید تا بتوان از توان مالی شما اطلاع پیدا کرد.

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم به شما اطلاعاتی درباره خودرو ساینا و مشخصات آن ارائه دهیم. شما با استفاده از این راهنما می توانید اقدام به خرید ساینا نمایید. ماندگار برای شما فروش اقساطی ساینا را فراهم کرده است و شما می توانید بر اساس شرایط و بودجه ای که دارید این خودرو را به صورت اقساطی از ماندگار خودرو تهیه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *