قیمت پژو پارس

‌‌در اواخر دهه 70، ایران خودرو از جدیدترین محصول خود به نام پرشیا رونمایی کرد. پژو پرشیا در واقع همان پژو 405 است که از لحاظ ظاهری جذاب تر بوده و امکانات بیشتری دارد. پژو‌ پارس در زمان اندکی پس از ورود به بازار مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت و این محبوبیت تا کنون نیز ادامه دارد. جالب است بدانید که پژو پارس در سال 1382 تنها 15 میلیون تومان قیمت داشت اما اکنون قیمت پژو پارس به بیش از 500 میلیون تومان رسیده است!

البته تیپ های متفاوتی از پژو پارس به بازار ارائه شده که هر کدام با توجه به امکانات خود، قیمت‌‌ های متفاوتی دارند. به عنوان مثال پژو پارس معمولی که به عنوان پژو پارس سال هم شناخته شده، از ارزان ترین مدل های پژو پارس موجود در بازار و پژو‌ پارس LX از گران ترین مدل های این خودرو هستند. توجه داشته باشید که ممکن است قیمت‌ پژو‌‌ پارس سال سفارشی گران تر باشد.

قیمت خودرو پژو پارس ساده

قیمت‌ پژو‌ پارس علاوه بر تیپ و مدل به عوامل دیگری مانند امکانات داخلی آن نیز وابسته است. پژو‌ پارس های ساده امکانات پژوهای تیپ جدید را ندارند، به همین دلیل قیمت آن ها پایین تر و اقتصادی تر است. پژو پارس ساده را می توانید با بودجه ای در حدود 350 میلیون تومان نیز خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: خرید پژو پارس را از چه طریقی باید انجام دهید؟

قیمت پژو پارس کارکرده در مقایسه با پژو پارس صفر کمتر است. اگر قصد خرید ماشینی مناسب برای خانواده را دارید، پرشیا یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست.

قیمت پژو پارس در نمایندگی و بازار

اصولا قیمت خودروهای داخلی زمانی که توسط نمایندگی های رسمی ارائه می شوند، کمتر از بازار است. امروزه به دلیل محدودیت در تولید، عرضه خودرو توسط نمایندگی کاهش پیدا کرده است و فقط تعداد کمی از افراد می توانند پژوپارس را بعد از انجام قرعه کشی ایران خودرو، به قیمت نمایندگی خریداری کنند. جدول زیر قیمت نمایندگی ایران خودرو را برای تیپ های مختلف پژو پارس نشان می دهد:

نوع خودرو قیمت کارخانه (تومان)
پژو پارس سال 16997.000
پژو پارس ELX سفارشی XU7P 327600000
پژو پارس LX TU5 275200000
پژو پارس XU7P سال 260200000

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره محصولات ایران خودرو

قیمت پژو پارس نیز همانند سایر خودروها با توجه به شرایط بازار دچار تغییرات اندکی نیز می شود. قیمت‌‌ پژو پارس های دست دوم و صفر موجود در بازار نیز تا حدودی بر حسب قیمت‌‌‌ پژو‌‌ پارس‌ صفر موجود در نمایندگی تعیین می شوند اما در اکثر موارد قیمت پژوهای صفر موجود در بازار آزاد و نمایشگاه های اتومبیل به دلیل پرداخت مالیات، اجاره بهای محل فروش، هزینه های نگهداری اتومبیل و … بسیار بالاتر از قیمت نمایندگی است.

مقایسه قیمت پژو پارس در بازار آزاد و نمایندگی
مقایسه قیمت‌ پژو پارس در بازار آزاد و نمایندگی

جدول زیر قیمت مدل های مختلف پژو‌ پارس را در بازار آزاد در سال 1402 نشان می دهد:

نوع خودرو قیمت در بازار آزاد (تومان)
پژو پارس سال 308000000
پژو پارس ELX سفارشی XU7P 581000000
پژو پارس LX TU5 624000000
پژو پارس XU7P سال 510000000

خرید و فروش پرشیا

بازار آزاد مملو از خودروهای مختلف با قیمت های متفاوت است. با توجه به گرانی ماشین ها و محدودیت در تولید آن ها، افراد زیادی با فروش ماشین های تصادفی یا خراب اقدام به کلاهبرداری می کنند. اگر قیمت پژو پارس معرفی شده به شما کمتر از نرخ بازار باشد باید به سالم بودن خودرو شک کنید؛ بنابراین بهتر است نمایندگی های مجاز را برای خرید خودرو انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: بررسی ویژگی ها و لیست قیمت محصولات پرشیا لیفت، جلوه ای جدید از پژو پارس

پژو پارس های فروشی موجود در نمایندگی های معتبر همگی کارشناسی شده و مورد تایید هستند. علاوه بر این سند این خودروها برای انتقال به شخص خریدار آماده است. در برخی از نمایشگاه های اتومبیل پژو‌‌ پارس هایی وجود دارد که دارای ایرادهای فنی جزئی بوده یا تصادفی هستند؛ بنابراین اگر قیمت پژو پارس را در بازار تا 200 میلیون تومان هم مشاهده کردید، تعجب نکنید. البته این اتومبیل ها با پرداخت هزینه اندکی برای تعمیر تا سال ها قابل استفاده خواهند شد.

خرید و فروش پژو پارس با قیمت های مختلف در بازار
خرید و فروش پژو پارس با قیمت های مختلف در بازار

مجموعه خودرو ماندگار با سال ها تجربه در زمینه فروش انواع خودروهای داخلی، یکی از بهترین نمایندگی ها برای خرید پژو پارس صفر و سایر اتومبیل های داخلی و خارجی است. خودروهای عرضه شده در خودرو ماندگار به صورت نقد و اقساطی به فروش می رسند. قیمت پژو پارس در خرید اقساطی با خرید نقدی در این مجموعه تفاوتی ندارد؛ بنابراین می توانید با خیال راحت و با قبول شرایط فروش اقساطی صاحب یک پژو پارس صفر شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *