از لیزینگ سایپا چه می دانید؟

آیا به دنبال خرید خودرو هستید؟ آیا می خواهید خودروی خود را به صورت شرایطی خریداری کنید؟ لیزینگ خودرو درحقیقت نوعی خرید اقساطی خودرو است. شرکت های مختلفی در زمینه لیزینگ خودرو فعالیت می کنند. شناخته شده ترین شرکت های دولتی لیزینگ خودرو، لیزینگ سایپا و ایران خودرو هستند. اگر با معنی لیزینگ و شرایط خرید خودرو به صورت لیزینگی آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

لیزینگ خودرو چیست؟

لیزینگ نوعی قرارداد مبتنی بر اجاره است. در این قرارداد باید مشخص شود که طرفین قرارداد اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی چه کسانی هستند. لیزینگ مشتمل بر گروهی از مبادلات اقتصادی ازجمله قرارداد فروش اقساطی خودرو، فروش اقساطی کالا و غیره است. شرایط اقتصادی حاکم بر ایران و نامشخص بودن قیمت خودرو موجب می شود که شرکت های لیزینگ زیادی تشکیل شده و خرید از آنها دارای توجیه اقتصادی و مقرون به صرفه باشد.

سامانه لیزینگ سایپا بر همین اساس شکل گرفته است. در شرکت های لیزینگی مثل لیزینگ رایان سایپا امور مربوط به خرید و فروش خودرو با توجه به نیازهای مشتریان انجام می شود.

یکی از مرسوم ترین روش های خرید خودرو که به خصوص در شرایط اقتصادی ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است، خرید اقساطی خودرو می باشد. در خرید اقساطی، افراد می توانند با پرداخت بخشی از مبلغ خودرو، صاحب خودرو شوند. به دلیل غیر قابل پیش بینی بودن قیمت خودرو در ایران، افراد حتی با پس انداز پول نمی توانند صاحب خودرو شوند و به همین دلیل به خرید اقساطی یا به شرکت های لیزینگ از قبیل لیزینگ سایپا روی می آورند.

خرید خودرو از معتبرترین شرکت

برای قشر عظیمی از افراد تنها راه خرید خودرو، خرید اقساطی می باشد. اینکه افراد به کدام شرکت اعتماد و مراجعه کنند، اهمیت زیادی دارد. قابل اعتماد بودن و معتبر بودن شرکت لیزینگ برای جلوگیری از متضرر شدن در شرایط اقتصادی کنونی بسیار مهم می باشد. بنابراین اعتماد به شرکت و خرید اقساطی خودرو نیازمند تحقیق و بررسی و رجوع به مراکز معتبر است.

گروه صنعتی خودرو ماندگار یکی از با تجربه ترین و قابل اعتمادترین شرکت های فعال در این زمینه است. می توانید با مراجعه به این شرکت، خریدی رویایی و بی نظیر را  تجربه کنید.

فرآیندها و شرایط و حوزه عملکرد لیزینگ سایپا

معمولا شرکت های لیزینگ سعی می کنند فرآیندها و شرایط عملکردی خود را بر اساس نیازهای مشتریان تنظیم کنند. شرکت های معتبری از قبیل لیزینگ سایپا از این قاعده مستثنی نیستند.

به دلیل ساختار بانک های دولتی و نحوه ارائه خدمات در آنها که گاهی بسیار پیچیده و زمان بر است، در طی سال ها بستر مناسبی برای شکل گیری شرکت های ارائه دهنده خدمات موازی از قبیل موسسات مالی و اعتباری و شرکت های لیزینگ خودرو ایجاد شده است.

این شرکت ها با توجه به سیاست های کلان گروه های خودروسازی و با بهره گیری از نیروی مجرب و متخصص در حوزه های مختلف فعالیت می کنند. سیاست این شرکت ها، تسهیل شرایط برای مشتریان جهت خرید خودرو با بهترین شرایط می باشد.

خرید مقرون به صرفه و مطمئن

لیزینگ سایپا  نیز در کنار رقبای خود در ارائه تسهیلات متنوع، پیش قدم بوده است. در شرکت های لیزینگ سعی می شود دسترسی مشتریان به خدمات هر چه بیشتر تسریع شود. مشتری مداری و بازنگری فرآیندهای پذیرش مشتریان و ارتباط مداوم با خریداران موجب رضایت مشتری از خرید خودرو به صورت لیزینگی می شود. در خرید خودرو با روش لیزینگ خودرو  باید خریدار مبلغ مورد معامله را طبق قرارداد و به صورت اقساط به شرکت ارائه دهنده لیزینگ پرداخت کند. در طول مدت پرداخت، سند در رهن می ماند و پس از پایان قرارداد و انجام تعهد خریدار، خودرو به نام خریدار زده می شود.

به طور خلاصه برخی از حوزه های عملکردی و فرایندهای شرکت لیزینگ سایپا عبارتند از:

  • بررسی و اعتبارسنجی متقاضیان پس از مراجعه و ثبت درخواست دریافت خدمات لیزینگ،
  • دریافت و بررسی مدارک لازم برای برخورداری از خدمات و انعقاد قرارداد لیزینگ،
  • ثبت نام متقاضی در نمایندگی،
  • صدور فاکتور و انجام مراحل از پیش تعیین شده پیش پرداخت و برای تحویل خودرو،

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات لیزینگ

مزایای خرید خودرو لیزینگی

همانطور که گفته شد با توجه به شرایط کنونی، امکان خرید مستقیم از کارخانه برای بیشتر افراد وجود ندارد و قیمت خودرو نیز در بازار به صورت روزانه تغییر می کند. بنابراین بیشتر افراد ترجیح می دهند که خودروی مورد نظر خود را به صورت شرایطی خریداری کنند. لیزینگ سایپا و شرکت های ارائه دهنده خدمات خرید و فروش خودرو، شرایط خرید خودرو را برای مشتریان تسهیل کرده اند. یکی از این شرکت های مجرب و با اعتبار، مجموعه خودروی ماندگار است.

خرید خودرو به صورت لیزینگی دارای مزایای زیادی است. به عنوان برخی از مزایای خرید خودرو لیزینگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مدیریت بهینه منابع مالی خریدار،
  • تحویل خودرو به خریدار در اسرع وقت،
  • فراهم شدن امکان استفاده بهینه و صحیح از نقدینگی برای مشتری،
  • انعطاف پذیری بالا در زمان انعقاد قرارداد و خرید خودرو از شرکت های لیزینگ سایپا،
  • فراهم شدن امکان جلوگیری از سوء استفاده و معتبر بودن قراردادهای منعقد شده و غیره.

مزایای خرید خودرو شرایطی

اهمیت خرید خودرو لیزینگی از شرکت های معتبر

امروزه شرکت های زیادی خدمات لیزینگ خودرو را ارائه می دهند. یکی از شرکت ها و مجموعه های معتبر و مجرب در زمینه ارائه خدمات لیزینگ خودرو، شرکت خودروی ماندگار است. سیاست این مجموعه به گونه ای است که بیشترین میزان رضایت مشتری در زمان خرید خودروی شرایطی جلب شود. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، سعی می شود قراردادها با توجه به شرایط اقتصادی مشتریان تنظیم شود. تلاش می شود قراردادها، با کمترین محدودیت اعتباری و به گونه ای تنظیم شوند که شرایط خریدار از نظر میزان اعتبار و نحوه پرداخت اقساط و پیش پرداخت و غیره به بهترین شکل پوشش داده شود.

تجربه خرید رویایی و مطمئن

شرکت های ارائه دهنده خدمات لیزینگ سایپا، خدمات خود را بگونه ای ارائه می دهند که خودرو در کمترین زمان ممکن به خریدار تحویل داده شود که این زمان، در مقایسه با شرکت‌های خودروساز یا دریافت وام بانکی که ممکن است چند هفته طول بکشد، بسیار کوتاه است.

مجموعه خودرو ماندگار، با در اختیار داشتن پرسنل و مشاوران مجرب و با آگاهی از شرایط روز جامعه و در نظر گرفتن موارد فوق، شرایطی را برای خریداران عزیز فراهم کرده است که با کمترین محدودیت و در کمترین زمان ممکن خودروی مد نظر خود را خریداری نمایند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به سایت ما مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *