شرایط فروش مدیران خودرو

مدیران خودرو به عنوان یکی از مطرح ترین و با تجربه ترین شرکت های فروش اتومبیل می باشد که انواع مدل های اتومبیل MVM را در اختیار مشتریان قرار می دهد. خرید قسطی اتومبیل در شرکت مدیران خودرو امکان پذیر بوده و مشتریان می توانند در صورت عدم داشتن چک برگشتی نسبت به ثبت نام برای ماشین مورد نظر شان اقدام کنند. چک های ارائه شده توسط خریدار پس از انجام عملیات پیش ثبت نام تحت سنجش اعتبار قرار می گیرد و اگر شرایط لازم را دارا بود تکمیل ثبت نام انجام می شود.بعد از پایان مراحل اولیه شرایط فروش مدیران خودرو، فرد مبلغ مشخصی را واریز نموده و به نمایندگی معرفی می شود.

 فروش قسطی اتومبیل های MVM  توسط این شرکت باعث شده است تا مردم بلافاصله بعد از شنیدن نام مدیران خودرو یاد فروش اقساطی بیفتند و آن را به عنوان اولین گزینه جهت خرید اتومبیل در نظر بگیرند. طرح هایی که برای پیش فروش خودرو ارائه می شود توسط مسئولین و مدیران شرکت ارائه شده است.

 مشتریانی که خودرو های این موسسه را پیش خرید می کنند می توانند روند آسانی را برای پرداخت اقساط خود داشته و نگرانی از بابت عدم وجود بودجه لازم برای خرید خودرو های MVM این شرکت نداشته باشند. شرایطی که برای ثبت نام خودرو گذاشته می شود در سایت های مدیران خودرو قرار داده شده است و با تغییر شرایط هر چند وقت یک بار به روزر سانی می گردند. اشخاصی که قصد خرید خودرو دارند بایستی شرایط مندرج را با دقت مطالعه کنند و محصول مورد نظر شان را انتخاب نمایند.

شرایط فروش مدیران خودرو به چه صورت است؟

همان طور که گفته شد مدیران خودرو اتومبیل های MVM خود را به صورت قسطی در اختیار خریداران قرار می دهد. فروش محصولات این شرکت در تمام نقاط کشور امکان پذیر است و افراد می توانند با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی ها خودروی خود را تحویل بگیرند. برای انجام ثبت نام در سایت مدیران خودرو مجبور نیستید مدت زمان زیادی را منتظر بمانید زیرا این شرکت هر سال اعلان های خود را به صورت عمومی از طریق سایت مربوطه در اختیار قرار می ‌دهد و اشخاص متقاضی می توانند با مراجعه به آن ثبت نام خود را انجام دهند.

تمام شرایط فروش خودرو های MVM در این اعلامیه ها عنوان شده است و مطالعه دقیق آن ها جای هیچ سوالی را برای خواننده باقی نخواهد گذاشت. شرایطی که شرکت مدیران خودرو برای مشتریان خود قرار داده است بسیار مناسب و منعطف می باشد به همین دلیل مردم تمایل دارند تا از این شرکت خودرو خود را دریافت نمایند.

اتومبیل های ارائه شده با شرایط فروش مدیران خودرو تنوع زیادی دارد که از آن جمله می ‌توان به مدل های شاسی بلند، نیمه شاسی و ماشین های سواری اشاره نمود که هر کدام از آنها دارای امکانات گوناگونی هستند. شما می توانید با توجه به کاربردی که مد نظر دارید و بودجه ‌ای که در اختیار دارید نسبت به انتخاب ماشین دلخواه تان اقدام کنید. هرچند در نظر گرفتن هزینه ماشین بسیار مهم است اما شرایطی که برای واگذاری اتومبیل در این شرکت قرار داده شده است می تواند بسیاری از افراد را در سطوح مالی مختلف صاحب خودرو کند.

شرایط فروش خودرو MVM
شرایط فروش خودرو MVM

انواع محصولات ارائه شده توسط مدیران خودرو

ماشین های MVM که تحت شرایط فروش مدیران خودرو در اختیار مشتریان قرار می گیرند در مدل های مختلف موجود هستند که در ادامه به بررسی و معرفی تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت.

  • MVM315:

از نمونه اتومبیل های سواری این شرکت است که محبوبیت زیادی در میان مردم دارد. ابعاد کوچک این ماشین باعث شده است تا به شدت مورد پسند خانم ها قرار بگیرد. محدوده قیمت این خودرو بین ۴۰۰ تا ۴۲۰ میلیون تومان تعیین شده است که با توجه به فروش اقساطی می ‌تواند توسط قشر متوسط جامعه تهیه گردد. شرکت سه سال گارانتی برای این محصول در نظر گرفته است و انجام اولین سرویس آن به صورت رایگان صورت می پذیرد

  • MVM x22:

اگر به خودرو های نیمه شاسی علاقه‌مند هستید می توانید این محصول را انتخاب کنید. این مدل ماشین با توجه به امکانات و تجهیزاتی که دارا هست قیمتی در محدوده ۳۹۰ تا ۴۹۰ میلیون تومان دارد. با توجه به طراحی جذاب در بدنه و قابلیت های فوق العاده که در این ماشین وجود دارد قیمت در نظر گرفته شده برای آن بسیار منصفانه است و به همین دلیل یکی از پرطرفدار ترین محصولات شرکت مدیران خودرو به شمار می آید

فروش اقساطی مدیران خودرو
فروش اقساطی مدیران خودرو

جمع بندی

شرایط فروش مدیران خودرو بصورت اقساطی به این گونه است که در مرحله اول مبلغی را تحت عنوان ودیعه از متقاضی دریافت نموده و بقیه آن را در قسط های ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه از افراد می پذیرند. مقدار بودجه ای که برای ودیعه در نظر گرفته می شود نباید کمتر از ۴۰ درصد بهای تمام شده خودرو باشد. سود در نظر گرفته شده برای قسط های اتومبیل ۲۱ درصد بوده و مشتری می تواند بعد از ۳۰ روز کاری اتومبیل خود را دریافت کند.

 

محصولات مرتبط:

خودرو آریو اتوماتیک

خودرو دنا دنده ای

مقالات مرتبط:

شرایط فروش قسطی ماشین چیست؟

بررسی مشخصات دیگنیتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *