خرید خودرو اقساطی

‌‌‌‌در سال های اخیر با توجه به گرانی ها و تورم به وجود آمده در کشور، خرید ماشین برای برخی از افراد به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است. امروزه دیگر خرید خودرو به صورت نقدی برای کسی ممکن نیست به همین دلیل اغلب نمایندگی های فروش خودرو، فروش اقساطی خودرو را آغاز کرده اند. در طرح فروش قسطی دیگر نیاز نیست در هنگام خرید تمام بهای آن را یکجا پرداخت کنید. خرید خودرو اقساطی بهترین و مطمئن ترین راه برای خرید‌ اتومبیل دلخواه شما است.

خرید اقساطی ماشین بار مالی سنگینی را بر دوش خریدار نمی گذارد. شما می توانید در زمان خرید خودرو به صورت قسطی، ماشین را پیش از پرداخت کامل اقساط تحویل گرفته و از آن استفاده کنید. همچنین می توانید برای فروش آن نیز اقدام کنید. شرایط فروش اقساطی خودرو دست دوم (کارکرده) در نمایندگی های مختلف، متفاوت است؛ بنابراین بهتر است قبل خرید و دادن چک و سفته، آگاهی کامل درباره شرایط خرید خودرو اقساطی را داشته باشید.

خرید و فروش اقساطی خودروهای کارشناسی شده

همانطور که می دانید خودروهای صفر نیاز به کارشناسی ندارند اما خرید و فروش خودروهای کارکرده به کارشناسی نیاز دارند. برگه کارشناسی سالم بودن خودرو را از لحاظ فنی و ظاهری مورد بررسی قرار می دهد. خودروهای ارائه شده در نمایندگی های معتبر فروش خودرو، همگی کارشناسی شده هستند.

بیشتر بخوانید: خرید خودرو را به مجموعه خودرو ماندگار بسپارید

مجموعه ماندگار یکی از معتبرترین مراجعه برای خرید و فروش اقساطی خودروهای کارشناسی شده است. خرید خودرو اقساطی با شرایطی بسیار آسان در این مجموعه فراهم شده. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت خودرو ماندگار لیست قیمت ایران خودرو اقساطی را مشاهده کرده و خودرو دلخواه خود را خریداری نمایید. قیمت خرید‌ خودرو‌ به صورت نقدی و اقساطی در خودرو ماندگار برابر است.

فروش اقساطی خودرو با اقساط 60 ماهه

یکی از بهترین عواملی که امکان خرید ماشین به صورت قسطی را برای همه فراهم می کند، اقساط بلند مدت آن است. برخی از نمایندگان فروش خودرو، امکان خرید خودرو اقساطی را با اقساط 60 ماهه برای مشتریان فراهم کرده اند. در این صورت ماهانه مبلغ کمی را برای اقساط اتومبیل خود پرداخت می کنید و فشار مالی زیادی نخواهید داشت.

خرید خودرو با اقساط 60 ماهه فرصتی کم نظیر برای ماشین دار شدن است مخصوصا در دنیای پرمشغله امروز که داشتن ماشین برای سهولت در رفت و آمد لازم است. با فراهم شدن خرید اقساطی می توانید ماشین قدیمی خود را با ماشین های نسل جدید تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره خرید اقساطی خودرو و نکات مهم آن

معمولا در زمان خرید خودرو اقساطی مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت می شود. نمایندگی های مختلف مبالغ متفاوتی را به عنوان پیش پرداخت در نظر گرفته اند. اگر قصد خرید اقساطی از مجموعه ماندگار را دارید، باید 30 درصد مبلغ خودروی انتخابی را به عنوان پیش پرداخت، به مجموعه پرداخت نمایید.

شرایط خرید‌ و فروش اقساطی خودرو
شرایط خرید‌ و فروش اقساطی خودرو

تحویل فوری خودرو

یکی دیگر از مزایای مهم خرید‌ خودرو به صورت اقساطی‌، تحویل فوری خودرو آن هم پیش از پرداخت کامل اقساط است. با خرید خودرو اقساطی می توانید ماشین را در زمان پرداخت پیش قسط تحویل بگیرید. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت خودرو ماندگار لیست خودروهای ارائه شده از شرکت های سایپا و ایران خودرو را مشاهده کرده و خودروی انتخابی خود را پس از انجام مراحل مربوطه، تحویل بگیرید. در حال حاضر امکان فروش اقساطی‌ خودرو‌ دست دوم (کارکرده) در مجموعه خودرو ماندگار وجود ندارد و فقط خودروهای صفر کیلومتر فروخته می شوند.

نکته مهم دیگری که باید در زمان خرید خودرو اقساطی مدنظر قرار دهید، مالکیت خودرو است. معمولا حق مالکیت خودرو تا انتهای پرداخت اقساط بر عهده فروشنده است، اما نمایندگی های زیادی هم وجود دارند که حق مالکیت خودرو را از همان ابتدا به خریدار واگذار می کنند.

بیشتر بخوانید: آن چه که باید در مورد خرید قسطی خودرو بدانید

جمع بندی

اگر توان مالی پرداخت یکجای بهای اتومبیل محبوب خود را ندارید، می توانید آن را به صورت قسطی خریداری کنید. در فروش قسطی لیست قیمت ایران خودرو اقساطی و سایپا اقساطی در اختیار شما قرار می گیرد تا با دستی باز به انتخاب اتومبیل بپردازید.

خرید خودرو اقساطی با اقساط بلند مدت از مجموعه خودرو ماندگار
خرید خودرو اقساطی با اقساط بلند مدت از مجموعه خودرو ماندگار

خرید‌ خودرو‌ با اقساط بلند مدت، فشار مالی سنگینی برای شما ندارد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت خودرو ماندگار و تکمیل کردن فرم مربوط به خرید قسطی، ماشینی مطابق با نیاز خود خریداری نمایید. پس از پر کردن فرم خرید قسطی کارشناسان ما برای انجام مراحل خرید و تکمیل اطلاعات در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *